13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Zafir Berisha: Pushteti në Prizren, Komunën e shndërruan në Bordel

ZafirBerisha11-14Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha ka reaguar ndaj skandalit që ka ndodhur me një nga drejtorët e Drejtorisë Komunale në Prizren, i cili dyshohet për ngacmim seksual në vendin e punës.

Berisha ka thënë se ky pushtet komunën e ka shndërruar në bordel.

Ja shënimi i Berishës në Facebook:

Turpi I radhës në Prizren nga “pushteti” Pas skandaleve të një pas njëshme, shpërthen edhe tjetri , deri sa dikur paraja puplike është keqpërdorur për joshje seksuale nga pushtetarët e Prizrenit, tash kan fillu edhe hapsirat dhe zyrat e punes ti shëndrrojnë në “BORDEL” a kanë Zot këta tipa dhe a dijnë çka është instutucioni dhe shteti…Turp
Z.B

Më Shumë

Dy burra përballen me 15 vjet burg për shkatërrimin e aeroplanit më të madh në botë

Dy burra përballen me 15 vjet burg për shkatërrimin e avionit më të madh në botë, ka thënë Shërbimi i Sigurisë i Ukraine. Ish-drejtori i...

580 vjet nga Besëlidhja e Lezhës

Besëlidhja e Lezhës, e njohur si Lidhja Shqiptare e Lezhës, Kuvendi i Lezhës, Liga e Princërve Shqiptarë, është Kuvendi i Princave Shqiptarë të vitit...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit