7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Zbulohet slogani për protestën e 12 nëntorit: T’i dalim zot bashkë

Partia Demokratike ka thirrur protestë kombëtare më 12 nëntor, për të rrëzuar nga qeveria kryeministrin Edi Rama. Ditën e sotme është zbuluar edhe slogani i kësaj proteste.

“Shqipëria në rrezik, protesto, t’i dalim zot, bashkë”, është ky slogani i PD.

Protesta e paralajmëruar për datën 12 nëntor është shpallur nga Sali Berisha dhe Partia Demokratike. Menjëherë i është përgjigjur edhe Partia e Lirisë. Sikurse tregoi marrëveshja me 6 pika për t’u futur bashkë në zgjedhjet lokale të 14 majit, opozita tani duket se do të qëndrojë e bashkuar në rrugën e përballjes me qeverinë e Edi Ramës.

Më Shumë

Marsela Çibukaj, fituese e festivalit ‘Kënga Magjike’

Fituese e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike”  është Marsela Çibukaj. Ajo ka arritur të mbledhë në total 449 pikë. Këngëtarja garoi me...

14 ndjesitë që përjeton trupi kur bën seks

Po, përpos kënaqësisë, janë edhe 14 ndjesi të tjera! 1. Të shtohen rrahjet e zemrës. 2. Të shpeshtohet frymëmarrja. 3. Skuqesh në zona specifike, zakonisht në shpinë...

Lajmet e Fundit