10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Arta Nitaj shfaqet atraktive dhe me stil në imazhet nga Parisi

Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj ishte sërish në qendër të vëmendjes me postimet e reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka udhëtuar drejt Parisit dhe nga atje nuk kanë munguar imazhet atraktive në të cilat shfaqet e veshur me shumë shije.

Në fotot e fundit që solli, Arta shihet e veshur e tëra në të zeza, fustan të cilin e përshtati me çizme dhe çantë krahu.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Për të kombinuar dukjen ajo vendosi një palë syze dielli, vathë në formë zemre ndërsa shihet me një grim të lehtë në fytyrë.

Ndërsa, krahas postimit të shumta ishin reagimet dhe komentet e admiruesve dhe miqve të saj.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që ky pushimi Nitaj vjen pas eliminimit të saj nga spektakli i vallëzimit “Dance Albania”.

Ani pse një rrugëtim i shkurtër, Arta ishte një prej konkurrentëve më të komentuara të edicioni të këtij viti të shfaqjes së kërcimit. /Telegrafi/

Më Shumë

Alabbar: Durrësi do të jetë një Monako e dytë

Kur në Shqipëri debati publik e politik për projektin e Portit të ri Turistik të Durrësit vijon të jetë i ndezur, Mohamed Alabbar deklaron...

Për mbrojtje nga ortekët, JICA pyllëzon Restelicën

Agjencia për Zhvillim Ndërkombëtar e Japonisë - JICA, po zhvillon një projekt pune për parandalimin e fatkeqësive dhe menaxhimin e emergjencave. Ky projekt ka...

Lajmet e Fundit