15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Zhduket një e mitur në Prizren

Një e mitur është raportuar e zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e saj e cila ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Këto fshatra e rrugë të Prizrenit do të mbesin pa rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 29.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. NS 110/35/10...

Foshnjës tetë muajshe indiane i hiqet thonj-prerësi nga fyti pasi e kishte gëlltitur gabimisht

Një thonj prerës i është hequr nga fyti një djali tetë muajsh, pasi e ka gëlltitur aksidentalisht. Fotot tronditëse tregojnë mjekë të shumtë që përpiqen...

Lajmet e Fundit