15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Brenda festës së ditëlindjes së Zaimina Vasjarit

Një ditë më parë, Zaimina Vasjari ka festuar ditëlindjen. E në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet nga fansat, miqtë dhe familjarët e saj.

E sigurisht që nuk mund të mungonte edhe festa e ditëlindjes. Këngëtarja kishte organizuar një super festë, pamjet e të cilës ka vendosur që t’i ndajë edhe me ndjekësit e shumtë.

Në fotot e postuara në rrjetet sociale, Zaimina shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë, i cili i ekspozon format trupore dhe me flokët e kapura.

Gjithashtu vihet re dhe ambienti i zbukuruar për festë, me tullumbace dhe zbukurime të tjera.

Gjithçka e bardhë! Brenda festës së ditëlindjes

Gjithçka e bardhë! Brenda festës së ditëlindjes

Gjithçka e bardhë! Brenda festës së ditëlindjes

Më Shumë

Këto fshatra e rrugë të Prizrenit do të mbesin pa rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 29.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. NS 110/35/10...

Rama: Shqipëria nuk ndalet së luftuari për pastërtinë e luftës së UÇK-së

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shkëputur një pjesë të fjalimit që e ka mbajtur në OKB që ka të bëj me Kosovën dhe...

Lajmet e Fundit