18.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Zhduket një grua në Malishevë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është zhdukur një grua në Malishevë që nga dita e mërkurë.

Rastin në polici e ka raportuar bashkëshorti i saj.

“Me 08.04.2021 një mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Më Shumë

Dhunohet një vajzë në Suharekë: Arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunimit në Suharekë. I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Detaje të tjera nuk janë...

E kërkon MIlani

Milan vijon “gjuetinë” në kërkim të talenteve për të përforcuar sulmin e tij dhe emri më i fundit që është përfolur se mund të...

Lajmet e Fundit