0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Zhduket një grua në Suharekë

Një grua nga Suhareka është raportuar e zhdukur të dielën, njoftoi Policia e Kosovës në raportin e së hënës.

Në njoftimin policor u tha se e zhdukura ka dalë nga shtëpia, por nuk është kthyer më.

Policia ka hetimet, derisa rasti është iniciuar “person i zhdukur”.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin policor.

Më Shumë

50 mijë kosovarë në pritje të pasaportës

Mbi 50 mijë qytetarë kanë aplikuar për t’u pajisur me pasaportë, që nga fundi i shtatorit e deri më tash.Ata nuk kanë arritur të...

Apeli e kthen në rigjykim rastin e rrënimit të aneks-objektit të kompleksit “Abi Çarshia”

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rigjykim rastin e rrënimit të aneks-objektit të kompleksit “Abi Çarshia”, ku u dënua deputetja e Vetëvendosjes dhe...

Lajmet e Fundit