-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Zhduket një vajzë në Malishevë

Një vajzë është zhdukur në Malishevë.

Rasti është lajmëruar nga motra e saj.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se motra e saj nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton PK

Rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit