16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Dragash/ Sulmon me shkop dy femra

Një femër e komunitetit gorane është arrestuar në Dragash, pasi kishte sulmuar fizikisht me shkop druri dy viktimat femra të këtij komuniteti.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si...

Një person në Prizren rrah ish të dashurën

Një vajzë në fshatin Lubizhdë e Prizrenit ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj. Policia njofton se rasti...

Lajmet e Fundit