Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Prizren: Lënda e Asdren Mekajt mund të bashkohet në gjykatë me rastin për fajde ndaj Kqirajve
  • Prizren, arrestohet hajni i bizhuterive
  • Malisheva e Mamusha bisedojnë për bashkëpunim
  • Prizren: Arrihet marrëveshje për kompensimin e të miturës 12 vjeçare që u lëndua në aksident
  • Prizren, i akuzuari: Në ditën e grabitjes në ‘Western Union’ isha në teqe
  • Prizren: Prokurori tërhiqet nga ndjekja penale
  • Prizrenasi dënohet me burg, u kap me 100 mijë euro false dhe armë e municion

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost