6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

1072 gjoba për mosrespektim të masave anti-pandemi

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1072 gjoba për shkak të mosrespektimit të masave anti-COVID.

24 persona u arrestuan, 19 persona u dërguan në mbajtje, njofton Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, 31 aksidente me të lënduar dhe 28 aksidente me dëme materiale si dhe janë shqiptuar 913 tiketa trafiku.

Më Shumë

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

“Nuk kemi shenja të të pagjeturve”, në Rahovec përkujtohen masakrat e regjimit serb një ditë pas hyrjes së NATO-s

Rahoveci ka shënuar sot përvjetorin e masakrave të ndodhura në disa fshatra të saj. Në Brestoc në 24-vjetorin e tyre, u kujtuan 5 dëshmorët...

Lajmet e Fundit