10.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

“E paguan tatimin dhe këndon” – Cilës këngëtare iu drejtua kështu Totaj?

Kryetari i Prizrenit Shaqir Totaj ka folur në PolitikOFF edhe për pozitën që dikur mbante, në krye të ATK-së për këtë komunë.

Totaj ka ndarë për Kanal10 një ngjarje që i kishte ndodhur aso kohe me një këngëtare të njohur shqiptare që nuk kishte paguar tatime.

“Reagimi i asaj këngëtares së famshme ishte interesant. Masi ma mbajti një ligjeratë gjysmë ore, në fund më tha unë se paguaj tatimin, nuk ma nin, e ju bëni çka të doni. I thash unë, e paguan edhe këndon.”, tregoi Totaj mes të qeshurash.

I pari i Prizrenit po ashtu është fans të muzikës “Rock & Roll”, ai ka folur edhe për festivalin e rock-ut të organizuar në qytet. /Gazeta10

Mungon eksperti financiar, shtyhet gjykimi ndaj ish-drejtorit të Urbanizmit në Prizren

Gjykata e Prizrenit ka vendosur të shtyjë seancën kundër ish-drejtorit të Urbanizmit, Nijaziu Kryeziu, pasi mungoi eksperti financiar.Kryeziu po gjykohet se ka lidhur kontrata...

Pas 17 vitesh, Milani e mbyll bilancin financiar me fitim

Milan-i rikthehet për të mbyllur bilancin me fitim për herë të parë që nga viti 2006. Të mërkurën, Bordi i Drejtorëve të klubit kuqezi është...

Lajmet e Fundit