16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Ngacmohet seksualisht një vajzë e mitur në Dragash, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë që dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Sipas policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë:

NGACMIM SEKSUAL

Dragash 19.07.2023, 13:30. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare e mitur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Bllokuan autostradën në Suharekë, gjobiten shoferët e autobusëve

Policia e Kosovës, gjatë patrullimit në autostradën “Ibrahim Rugova”, ka hasur në pesë autobus të ndaluar dhe parkuar në shiritin për ndalje emergjente, me...

80 vjet nga Lidhja e Dytë e Prizrenit

Sot janë bërë 80 vjet që nga mbledhja e Kuvendit në Prizren, i cili zgjati deri më 20 shtator dhe ku ishte vendosur për...

Lajmet e Fundit