-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Një veturë përfshihet nga zjarri në dalje të Prizrenit – VIDEO

Një veturë është përfshirë nga zjarri mbrëmë në autostradë në dalje të Prizrenit.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se është përhapur zjarr i madh.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, apo cilat janë shkaqet e zjarrit.

Sinjali ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të marrë më shumë informacione, mirëpo të njëjtit ende s’kanë kthyer përgjigje.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

Më Shumë

LDK-ja dorëzon kallzime penale kundër drejtorëve të Komunës së Prizrenit

Lidhja Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, ka dërguar në prokurori tre kallzime penale me pretendime për keqpërdorim të detyrës zyrtare, të autoriteteve komunale...

Konfirmohet vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, shkon në shtatë numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka thënë se të enjten e ka neutralizuar një të dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë dhe se ka shkuar...

Lajmet e Fundit