13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

58 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë

58 aksidente janë raportuar brenda 24 orëve në Kosovë.

15 nga to janë me të lënduar, ndërsa 43 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e 315 gjoba trafiku, bën të ditur raporti 24-orësh policor.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Moti sot me shi i përzier me baltë

Sot në Kosovë parashihet të mbizotërojë mot me diell dhe vranësira, por lokalisht pritet të ketë reshje shiu të cilat në momente të caktuara...

Hoxha: Mosmbajtja e seancave të Asamblesë, shumë e dëmshme për Prizrenin

Ish-drejtori i Drejtorisë sw Punës dhe Mirëqenies Sociale në Prizren, Edmond Hoxha ka shprehur mendimin se mosmbajtja e seancave të planifikuara mujore të Asamblesë...

Lajmet e Fundit