-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Adrian Gaxha bëhet bjond i ligjshëm

ArdianGaxha-biondAdrian Gaxha ka postuar një foto qesharake në Instagram me rastin e finales së madhe të Gjermanisë dhe Argjentinës. Duke i uruar fitore Argjentinës që në fakt humbi 1 me 0, ai gjithashtu ka treguar se tashmë është bërë bjond.

Por në të vërtetë ai ka pozuar në foto me nje shoqe të tij e cila ia hedhur flokët e saj në kokë këngëtarit simpatik.

“ Give me your kiss Argentinaa you are the winneeerrr ….Upss sorry im blonde.. #legallyblonde”, ka shkruar Adrian Gaxha.

Më Shumë

Shkak i një konflikti në rrjetet sociale, dy të mitur nga Malisheva rrahin një të mitur tjetër

Janë arrestuar dy të mitur në Malishevë pasi që kanë sulmuar fizikisht një të mitur tjetër. “Janë arrestuar dy të dyshuar të mitur meshkuj kosovar...

Karriera e Januzaj drejt rënies, pritet transferimi në Turqi

Adnan Januzaj pak vite më parë ishte një nga talentet më premtues në Evropë. I dal nga akademia e Manchester United dhe aktivizimi me...

Lajmet e Fundit