-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Rezarta Shkurta “zhvesh” Zajmina Vasjarin

Zajmina Vasjari-nudoPërveçse këngëtares Rezarta Shkurta, që ka treguar gjithnjë pasionin e saj për fotografinë.

Këtë herë fokusi i objektivit të saj ka qenë këngëtarja Zajmina Vasjari, e cila ka pozuar tërësisht nudo.

Gjithashtu përveç linjave të saj janë ekspozuar edhe tatuazhet e këngëtares.

Më Shumë

Llapi, Ballkani dhe Feronikeli kalojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Kanë përfunduar tre nga katër duelet e para të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës. Llapi ka mposhtur Lirinë në udhëtim me rezultat 3-2...

Dashuria, puna dhe paratë, njihuni me parashikimin e Horoskopit për sot

Dashi: Ndërsa Hëna është në Gaforre, mund të ndjeni siklet. Një mik mund t’ju ofrojë dorën e ndihmës për të zgjidhur problemet tuaja. Dëgjoni...

Lajmet e Fundit