-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Aksident i rëndë në Autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën Ibrahim Rugova në Suharekë.

Në video shihet që njëra nga automjetet e aksidentuara është dëmtuar derisa janë shpërndarë pjesët e saj në rrugë.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjen mirëpo nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Video Player

Më Shumë

Nëntori, muaji i shenjtë mbarëkombëtar

Prof.dr. Xhafer Beqiraj Zonja dhe zotërinj, sot jemi mbledhur këtu për të festuar një nga ditët më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare, Ditën e...

Jose Mourinho shënjestron lojtarin e tij pas barazimit në Europa League

Jose Mourinho ka marrë edhe një herë vëmendjen pasi shpërtheu pas ndeshjes së Roma-s të enjten në mbrëmje, duke akuzuar në veçanti një lojtar. Verdhekuqtë...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit