-1.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksident mes tri veturave në Prizren, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Vërmicë-Prizren, ku janë përfshirë tri automjete dhe janë lënduar dy persona.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Prizren, Shaqir Bytyqi.

“Sot rreth orës 09:40 policia është njoftuar për një aksident trafiku në fshatin Vlashne, në rrugën Vërmicë- Prizren. Në këtë aksident janë përfshirë tri automjete dhe janë lënduar dy persona. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes”, tha Bytyqi

Më Shumë

Projektligji për pagën minimale së shpejti dërgohet në Kuvend

Projektligji që do t’i hapte rrugë rritjes së pagës minimale në Kosovë, ka kaluar vetëm në lexim të parë. Kryeministri Albin Kurti  ka paralajmëruar...

Punëtori shqiptar në Kanada merr shpërblim 300 mijë dollarë, pasi u godit me grusht në testikul në vendin e punës

Një punëtor shqiptar në Kanada, Rr.O., është shpërblyer me 300 mijë dollarë nga Gjykata e Lartë e Drejtësisë e Ontarios, për abuzimin që ka...

Lajmet e Fundit