15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 17:40 në autostradën “Ibrahim Rrugova”.

Lajmin për “Betimi për Drejtësi” e ka bërë të ditur Bajram Krasniqi, zëdhënës i Policisë së Kosovës, i cili tha se si pasojë e këtij aksidenti një person kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

“Në ora 17:40, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në autostradë, drejtimi Prishtinë-Prizren. Në aksident është përfshirë vetëm një veturë. Si pasojë e aksidentit një person ka kërkuar ndihmë mjekësore”, ka thënë Krasniqi

Sipas tij, njësitë policore janë duke u marrë me rastin./

Si e vrau veten një mik?

Ben Blushi Një njeri që e njoh prej 30 vjetësh vrau veten. Disa muaj më parë ishte diagnostikuar me kancer në pankreas dhe pas shumë...

Policia po heton rastin e vdekjes së një personi nga rrokullisja e traktorit në Suharekë

Policia e Kosovës është duke hetuar rastin e vdekjes së një qytetari nga rrokullisja e traktorit në Suharekë. “Është raportuar se viktima kishte humbur kontrollin...

Lajmet e Fundit