25.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Suharekë


Një aksident ka ndodhur në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Suharekë.

Aksidenti ka ndodhur si rezultat i reshjeve të borës.

Një lexues i “PrizrenPress”-it, ka dërguar fotografi dhe video nga veni i ngjarjes, mirëpo nuk ka arritu të konfirmojë nëse ka pasur të lënduar.

Studimi i ri: “COVID-i i gjatë” mund të shkaktojë anomali në organet kryesore

Personat që kanë vuajtur më gjatë prej COVID-19 – sëmundjes që e shkakton koronavirusi – kanë më shumë gjasa të përjetojnë dëmtim të organeve,...

Mbi 14 mijë banorë të Rahovecit përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik

Qindra shtylla të reja të betonit, tok me përçuesit e rinj, tashmë gjarpërojnë nga Rahoveci, përgjatë vreshtave të kësaj komune, drejt fshatrave të thepisura...

Lajmet e Fundit