13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Aksident në Malishevë, lëndohen 2 persona

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në Asdrazup të Malishevës.

Në aksident janë përfshi dy automjete. Këto informacione i dha për Gazetën Express zëdhënësi i Policisë Rajonale të Gjakovës, Sheremet Elezaj.

“Rreth orës 13:30 është raportuar aksident trafiku në fshatin Asdrazup-Malishevë. Të përfshira në aksident kanë qenë dy automjete dhe dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Rasti vazhdon të trajtohet nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugorë”, tha Elezaj.

Më Shumë

Liria transferon sulmuesin e njohur evropian, ish-partnerin e Mbappes te Monaco

Liria nga Prizreni ka bërë goditjen e parë në tregun e transfereve pa u bërë një javë e plotë nga rikthimi në Superligë. Skuadra...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Lajmet e Fundit