19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Aksident në Nashec të Prizrenit

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nashec të Prizreni.

Aksidenti ka ndodhur mes veturës dhe biçikletës.

“Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit i cili është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor”, njofton Polica e Kosovës./PP

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Ish-lideri i protestave studentore në 25 vjetorin e tyre viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

Ish-lideri i protestave studentore, Muhamet Mavraj, në 25 vjetorin e tyre ka udhëtuar për në Hagë të Holandës. Mavraj atje do të vizitojë ish-krerët e...

SBAShK-u është në të drejtën e vet – pezullimi i grevës është akt patriotik!

Nga Halil Matoshi Pezullimi i grevës deri në janar 2023 dhe nisja e mësimit më tre tetor (tue i lanë hapësinë Qeverisë për reflektim në...

E diela me diell

Lajmet e Fundit