8.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Aksident në Nashec të Prizrenit

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nashec të Prizreni.

Aksidenti ka ndodhur mes veturës dhe biçikletës.

“Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit i cili është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor”, njofton Polica e Kosovës./PP

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Mbi 1800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 853 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 17 aksidente me të...

Nëntori, muaji i shenjtë mbarëkombëtar

Prof.dr. Xhafer Beqiraj Zonja dhe zotërinj, sot jemi mbledhur këtu për të festuar një nga ditët më të rëndësishme të historisë sonë kombëtare, Ditën e...

Lajmet e Fundit