-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksident në Prizren

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në lagjen “Terzimahallë” në Prizren.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Më Shumë

Ish-lojtari i Chelsea-t mbetet i bllokuar nga rrënojat pas tërmetit në Turqi

Ish-ylli i Chelsea-t dhe Newcastle, Christian Atsu, thuhet se është i bllokuar nën rrënoja pas tërmetit të fundit që e goditi Turqinë. Reprezentuesi ganez luan...

Ablelard Tahiri: Kurti po tenton ta fus edhe Mamushën në Asociacion, që të thotë se nuk është një etnik

Abelard Tahiri, shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës është i ftuari i radhës në “Blic InterView”. Tahiri ka komentuar planin gjashtë pikësh...

Lajmet e Fundit