3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Aksident në autostradë, vdes një grua, pesë të tjerë dërgohen në Spitalin e Prizrenit

Rreth orës 22:00 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tre automjeteve në autostradë.

Përveç dëmeve materiale, lëndime vdekjeprurëse ka pësuar një grua e cila është dërguar në IML për obduksion, njofton Klan Kosova.

“Ndërsa pesë persona tjerë kanë pësuar lëndime trupore të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit”.

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

Lajmet e Fundit