9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Aksident trafiku në Dragash, dy të lënduar

Një veturë dhe furgon janë përplasur në Dragash.

Vozitësit kanë marrë lëndime trupore.

“Ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture dhe një furgoni. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar të dy vozitësit, njëra femër dhe tjetri mashkull, që të dytë K-Shqiptarë”, njofton PK.

Vozitësja është ndalur për tretman mjekësor në spital, ndërsa vozitësi është liruar.

Me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rrahje masive në Prizren

Gjashtë persona janë përfshirë në rrahje në Prizren. Fillimisht i dyshuari kryesor bashkë me tre shokë të tij, e sulmuan fizikisht viktimën 31-vjeçar, të cilit...

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku...

Lajmet e Fundit