10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren, dërgohet në Dubravë

Është arrestuar një person i kërkuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

Ai është dërguar në burgun e Dubravës.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.”, njofton Policia e Kosovës./

Më Shumë

Arrestohet tiranasi, hakoi llogaritë e disa kosovarëve në Facebook e përfitoi mbi 100 mijë euro

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ka arrestuar një 28-vjeçar nga Tirana nën dyshimin se kishte hakuar llogaritë e Facebookut të disa...

Varane zbulon dy klubet për të cilat do të ishte i gatshëm të largohej nga United

Raphael Varane ka zbuluar dy klubet për të cilat ai mund të largohet nga Manchester United në të ardhmen. Mbrojtësi francez, i cili u tërhoq...

Lajmet e Fundit