4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Aksident trafiku në rrugën Zhur – Dragash

Një aksident trafiku, në të cilin kanë qenë të përfshira dy vetura civile, ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Zhur – Dragash, raporton Express.

Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Sot rreth orës 09:40 ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy veturave civile në rrugën Zhur – Dragash. Nuk ka lëndime në njerëz, vetëm dëme materiale. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Osmanollaj. /Express/

Më Shumë

Zelensky viziton Khersonin, thotë se gjithçka do të “ndërtohet nga e para”

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka vizituar rajonin jugor Kherson, duke inspektuar infrastrukturën lokale, dhe premtoi se “gjithçka që do të ndërtohet nga zero”, pas...

Gjermania dërgon tanke Leopard në Ukrainë

Ngarkesa e parë e tankeve Leopard 2 nga Gjermania është dërguar në Ukrainë, tha ministria gjermane e Mbrojtjes. 18 tanke luftarake kryesore të fundit u...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit