14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Prizren/ Burri i gjetur i vdekur në autostradë është nga Shqipëria

Një njësi policore mbrëmë në orën 19:15 ka gjetur një trup të pajetë brenda një veture në autostradën “Ibrahim Rugova” në rajonin e Prizrenit.

Policia përmes raportit 24 orësh konfirmon se burri i vdekur është shtetas i Shqipërisë.

Edhe vetura në të cilën ai është gjetur i vdekur ka qenë me targa të Shqipërisë.

“Në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori dhe ekipi i Institutit të Mjekësisë Ligjore. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi”, thuhet në raport. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

PSD improvizon me tym të zi para objektit të Qeverisë së Kosovës

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka mbajtur fjalim para Qeverisë së Kosovës ku edhe në mënyrë simbolike janë vendosur flamuj të bardhë. Ndërkohë aktivistët e...

Haaland fiton 426 mijë euro në javë, City dëshiron t’ia rinovojë kontratën dhe ta bëjë lojtarin më të paguar në Angli

Manchester City dëshiron ta bëjë sulmuesin e tij Erling Haaland lojtarin më të paguar në Premier League duke i dhënë atij një pagë prej...

Lajmet e Fundit