22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Aksident trafiku, vdes një femër në Prizren

Policia-crime sceneNë fshatin Shkozë të Prizrenit nga pakujdesia një person e ka goditur me veturë një femër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19 e 30.

Sipas Policisë së Kosovës, e aksidentuara është dërguar ne tretman mjekësor, por si pasojë e lëndimeve te marra ka ndërruar jete.

Ngasësi i veturës është arrestuar nga Policia, dhe me vendim te prokurorit është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Festimi me shqiponjë dykrenare ndalohet nga drejtori sportiv i Zvicrës

Në Kupën e Botës së vitit 2018 pati dilema të mëdha morale për FIFA-n, pasi Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri festuan duke bërë shqiponjën...

Lajmet e Fundit