14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Aktori Richard Gere bëhet sërish baba në moshën 70-vjeçare

Aktori 70-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë. Gruaja e aktorit, 37 vjeçare ka sjellë në jetë djalin.

Sipas revistës ‘Hola’, djali i dytë i çiftit ka ardhur në jetë me 22 prill të vitit 2020.

Aktori i ‘Pretty Woman’ u martua me publicisten spanjolle, Alejandra Silva në prill të vitit 2018.

Ndërkaë, aktori Richard Gere është babai i 3 fëmijëve, një djali 19-vjeçar nga martesa e parë, të quajtur Homer, ndërsa është bërë baba dhe me dy djem tanimë nga martesa e tij e dytë.

Më Shumë

PSG futet në garë për mbrojtësin e Arsenal-it

Paris Saint-Germain është futur në garë për transferimin e mbrojtësin të Arsenal-it, William Saliba-n. Qendërmbrojtësi francez ka qenë një nga lojtarët më të rëndësishëm në...

Suharekë: Vdes foshnja dymuajshe, policia hap rast “Vdekje e dyshimtë”

Në ambulantën në Studençan të Suharekës sot është dërguar pa shenja jete një foshnje rreth dymuajshe. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë...

Moti sot me diell

Mona Liza

Lajmet e Fundit