-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Amy Childs i befason të gjithë në Marbella

amyAskush nuk mund të thotë se kur nisin e kur mbarojnë pushimet e Amy Childs, por ylli britanik po kalon një kohë të shkëlqyer në Marbella të Spanjës.

24- vjeçarja i mahniti të gjithë me trupin e saj seksi.

Më Shumë

Polonia mund të dërgojë tanke Leopard në Ukrainë, pa autorizimin e Gjermanisë

Polonia mund të dërgojë tanke Leopard pa autorizim, tha një zëdhënës i qeverisë gjermane. Ai shtoi se nuk ka informacione për ndonjë kërkesë zyrtare të...

Arabia Saudite e gatshme të presë duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Tyson Fury është vendosur të hapë bisedimet me sauditët për të finalizuar luftën e tij historike për titull me Oleksandr Usyk. Dyshja e kampionëve të...

Lajmet e Fundit