-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Nicki Minaj ‘pushton’ skenën e BET Awards (Foto)

Nicki Minaj-BET AwardsNicki Minaj dhuroi një super spektakël gjatë performancës së saj në Los Anxheles në ceremoninë e ndarjes së cmimeve BET Awards.

Këngëtarja 31-vjeçare zotëroi skenën me veshjen dhe lëvizjet e saj provokuese si formë përshendetëse për cmimet, ku vetë ajo u nderua me cmimin si artistja më e mirë femër në kategorinë muzikore hip hop.

BET Awards është themeluar në vitin 2001 nga Black Entertainment Television dhe vlerëson këngëtarët, aktorët dhe gjithë artistët me ngjyrë.

Nicki Minaj-BET Awards3Nicki Minaj-BET Awards1 Nicki Minaj-BET Awards2Nicki Minaj-BET Awards4

Më Shumë

A do të rriten çmimet e naftës pas sanksioneve të reja kundër Rusisë?

Evropa do të bëjë një tjetër hap të madh drejt ndërprerjes së lidhjeve të saj energjetike me Rusinë, duke i ndaluar importet e karburantit...

Zyrtare, 105 euro është vlera e koeficientit të pagave për punëtorët e sektorit publik

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj të fundit ka vendosur të caktojë koeficientin e Ligjit të Pagave për punëtorët e sektorit publik. Reklama Vlera e...

Lajmet e Fundit