8.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Arrestohen dy persona në Prizren për marrje me prostitucion

Janë arrestuar dy persona në Prizren për marrje me prostitucion.

Kështu ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

“MARRJE ME PROSTITUCION Prizren 25.07.2022 – 23:00. Janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën në fjalë. Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raport./PrizrenPress.com

Më Shumë

Moti/ E diela me rrebeshe shiu dhe rrufe

Shërbimi Metereologjik Ushtarak bën të ditur se gjatë orëve të vona të së shtunës do të nisin reshjet e shiut që do të shoqërohen...

Vuçiqi s’po mund ta shikon në sy Kurtin (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq duket se nuk po mund ta shohin njëri-tjetrin në sy gjatë takimit në...

Lajmet e Fundit