10.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Arrestohen dy persona në Prizren për marrje me prostitucion

Janë arrestuar dy persona në Prizren për marrje me prostitucion.

Kështu ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

“MARRJE ME PROSTITUCION Prizren 25.07.2022 – 23:00. Janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën në fjalë. Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raport./PrizrenPress.com

Më Shumë

Më 6 mars mbahet seanca e Kuvendit të Komunës së Prizrenit

Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Prizrenit, Antigona Bytyqi, ka ftuar të gjithë anëtarët e Kuvendit për mbledhjen e rregullt, e cila do të...

Vermicë, parandalohet tentim-kontrabanda e pajisjeve elektronike

Oficerët doganorë kanë parandaluar tentim-kontrabandimin e pajisjeve elektronike në Vermicë. Sipas një komunikate për media, pas ndalimit të një autobusi, personi përgjegjës ka deklaruar se...

Lajmet e Fundit