5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Arrestohet burri që goditi me veturë fëmijën në Malishevë

Një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një këmbësori, i cili ishte fëmijë, ka ndodhur dje në Malishevë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar fëmija, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë.

Kurse i dyshuari, sipas raportit 24 orësh të policisë, është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Xhaka: Dashtë Zoti që në Kampionatin e ardhshëm të jenë edhe Kosova e Shqipëria

Nga Katari ky është i grumbulluar me Zvicrën, Granit Xhaka ka folur për emisionin “Favorit” në T7. Mesfushori ka u shpreh se Botërorin e ardhshëm...

Kievi ende pa rrymë pas sulmeve ajrore ruse

Pas sulmeve ajrore ruse që goditën Ukrainën, në shumicën e qyteteve të vendit është rikthyer energjia elektrike, përveç në kryeqytet. Kievi mbetet ende me furnizim...

Lajmet e Fundit