15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje në Malishevë

Është arrestuar i dyshuari për tentim vrasje në Malishevë.

Policia njofton se pas intervistimit i arrestuari është liruar.

“Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar”, njofton Policia e Kosovës .

Më Shumë

24-vjeçari nga Rahoveci viktimë e fajdes, ‘shokët’ ia kërkojnë 60 mijë € pasi humbën 36 mijë eurot e investuara në kripto

Dukuria e fajdesë, që nënkupton huazimin e parave të cilat më pas duhet të kthehen me interes shumë të lartë, përveç që përbën vepër...

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit