24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Policia në Prizren ka arritur që të arrestojë një person të kërkuar, mashkull, kosovar.

Sipas policisë, ky person kërkohej në bazë të urdhëresës lëshuar nga gjykata.

“Rr. De Rada, Prizren 01.10.2021 – 15:30. Në bazë të urdhëresës lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, thuhet në njoftimin e policisë. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

James Hetfield ndahet nga gruaja

Frontmeni i grupit Metallica, James Hetfield, ka bërë kërkesë për divorc nga gruaja e tij në fillim të këtij viti, pas 25 vjetësh martesë. Ai...

Vetëm 41 vjeç, ndahet nga jeta papritur këngëtari i njohur

Ka vdekur në moshën 41-vjeçare këngëtari dhe aktori Darius Campbell Danesh, i cili u bë i famshëm në shfaqjet e talenteve të ITV Popstars...

Lajmet e Fundit