11.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Arrestohet personi i kërkuar në Rahovec

 

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në Rahovec.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës lëshuar nga gjykata, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Dubravës”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

65 aksidente trafiku, e mbi 2 mijë gjoba brenda 24 orëve

65 aksidente trafiku janë raportuar brenda 24 orëve, në Kosovë. 18 nga to janë me të lënduar, ndërsa 47 me dëme materiale. Gjatë kësaj periudhe janë...

Mishetiq emërohet kryembrojtës i Thaçit

Luka Mishetiq është emëruar udhëheqës i ekipit mbrojtës të ish-presidentit, Hashim Thaçi. Administratorja e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Fidelma Donlon, e ka bërë emërimin...

Lajmet e Fundit