12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Barcelona mund të nënshkruajë urgjentisht me një lojtar të lirë

Barcelona mund t’i drejtohet tregut të agjentëve të lirë përpara se të mbyllet dritarja e transferimeve nëse lind nevoja.

Në të ardhmen e afërt, Memphis Depay dhe Pierre-Emerick Aubameyang mund të largohen nga ekipi, duke negociuar përkatësisht me Juventusin dhe Chelsean.

Pasi ka humbur dy sulmues njëherësh, Barcelona ndoshta do të detyrohet të gjejë një sulmues të ri në kohën më të shkurtër të mundshme.

Sipas mediave spanjolle, Andrea Belotti dhe Edinson Cavani, të cilët aktualisht janë në statusin e lojtarit të lirë, figurojnë në listën e opsioneve “emergjente” të Barcelonës.

Pretendenti kryesor për Cavanin quhet Villarreal dhe Belotti pret qartësi në një marrëveshje me Romën.

Më Shumë

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Punime në rrjet/ Këto fshatra të Hasit nuk do të kenë rrymë të shtunën

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike të shtunën në disa fshatra të Hasit të Prizrenit, raporton PrizrenPress 01.10.2022 Punime të domosdoshme për siguri të...

Lajmet e Fundit