19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Chelsea projekton shkëmbimin e bujshëm me Man Utd

Chelsea është gati të bëjë një lëvizje befasuese. Londinezët kanë nevojë për një qendërmbrojtës dhe sytë i kanë hedhur nga Manchester United.

“Blutë” duan kapitenin e “Djajve të kuq”, Harry Maguire, i kritikuar shumë dhe në marrëveshje janë të gatshëm të përfshijnë një lojtar që i intereson trajnerit Erik Ten Hag.

Chelsea ofron në këmbim sulmuesin anësor, Christian Pulisic, i cili i ka treguar vlerat e tij, por për momentin nuk ka hapësirat që do te londinezët.

Më Shumë

Pensionistët kërkojnë të trajtohen me dinjitet, lëshojnë pëllumba para Qeverisë

Në Ditën Ndërkombëtare të Pensionistëve Shoqata e Pensionistëve të Kosovës ka organizuar aksion simbolik para Qeverisë, raporton Ekonomia Online. Ata kanë lëshuar pëllumba para Qeverisë,...

Latifi takon ministren Hajdari, flasin për investimet në Parkun Industrial në Opterushë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është takuar me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, me të cilën ka biseduar për...

Lajmet e Fundit