10.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Barcelona përcjell dy mbrojtës

Barcelona është duke u munduar të transferojë asin e Ajax Matthijs de Light dhe atë të RB Leipzig Dayot Upamecano.

Mbrojtësit e rinj u bënë pjesë e njëmbëdhjetsheve të para në skuadrat respektive dhe që atëherë kanë tërhequr vëmendjen e disa klubeve.

Skuadra katalunase ndër to, pasi po synon që të forocjë mbrojtjen, ndaj e ka kthyer dyshen në një nga pritoritet e saj.

Bashkimi mposht Yllin në Suharekë, fitorja e parë këtë edicion

Bashkimi regjistroi fitoren e parë në këtë edicion të Prince Caffe Superligës. Prizrenasit në Therandë kanë mundur Golden Eagle Yllin me rezultat 71:77 (13:22,...

Rexhepi: Lista Serbe ka qenë gjithherë e dirigjuar nga Vuçiqi

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilia Rexhepi, tha se sonte kishte shikuar adresimin e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, në një media serbe dhe kishte vërejtur ndryshimin...

Lajmet e Fundit