15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

BD-ja përmbyll sot fushatën në “Shatërvan”

BashkimiDemokratik-logoBashkimi Demokratik në Prizren, përmbyllë sot fushatën zgjedhore. Tubimi mbahet në sheshin “Shatërvan” në ora 16:00.

Kandidati  për kryetar të Prizrenit, Zafir Berisha i ka ftuar të gjothë qytetarët që të bëhen pjesë e fitores së Bashkimit Demokratik.

” Shpresa për Prizrenin po vjen,prandaj ftoj të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në karvanin e fitores”, tha Berisha.  /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sulmoi fizikisht fëmijën e fqinjit, policia arreston të dyshuarin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht fëmijën e fqinjit. Rasti ka ndodhur të martën në ora 18:13...

Kalon në Komisionin për Arsim Projektligji për Provimin e Maturës, Nagavci: Evidentohet mundësia për të kopjuar

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se nxënësit të së njëjtës klasë do të shpërndahen në Provimin e Maturës,...

Lajmet e Fundit