22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Bëni fushatë të ndershme

ValdeteDaka-zgjedhjetKryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ka kërkuar nga subjektet politike që të zhvillojnë fushatë fer dhe demokratike, shkruan Epoka e re.

“Shpresojmë se me mbajtjen e këtyre zgjedhjeve do të përmirësohet imazhi i Kosovës, i cili është dëmtuar nga proceset e kaluara zgjedhore”, tha Daka.

Më Shumë

Nën kthetrat e mashtrimit

Prend Ndoja Çdoherë mbeten mister Rrëfimet mbi jetën E kam lexuar kot historinë -Mjegull mbi të vërtetën. Njerëz të mirë të botës Shumë na ndihmuan Miqtë e vërtetë Keq i trajtuam. Për mua,...

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Lajmet e Fundit