0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Berisha beson se dosjet rrodhën nga vet Specialja

Zv.ministri i Punëve të Brendshëm, Zafir Berisha, beson se dosjet qe u publikuan nga OVL-UÇK-së rrodhë nga Specialja.

I pyetur nëse ka informacion të saktë si zv.ministër i Punëve të Brendshme, Berisha, ka thënë se jo.

Ka propozuar të pyetet ministri Agim Veliu

“Po besoj qe kanë rrjedh nga Specialja. Nuk ka informacion. Nuk e di nese nese ka hetu policia. Per kete duhet te pyetet Agim Veliu”, tha ai në Kanal 10.

Më Shumë

Kjo është arsyeja që Ronaldo dhe Georgina e shitën avionin e tyre privat

CR7 gjen një blerës për avionin e tij privat të blerë në vitin 2015 për rreth 20 milionë Euro kur ai ishte pjesë e...

Ablelard Tahiri: Kurti po tenton ta fus edhe Mamushën në Asociacion, që të thotë se nuk është një etnik

Abelard Tahiri, shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës është i ftuari i radhës në “Blic InterView”. Tahiri ka komentuar planin gjashtë pikësh...

Lajmet e Fundit