2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Radobravë të Prizrenit

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në fshatin Randobravë të Prizrenit.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren është arrestuar i kërkuari, mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Prishtinë”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Ballkani kualifikohet tutje në Kupën

Kampionia në fuqi e Kosovës në futboll, Ballkani i Suharekës është kualifikuar tutje në garën e Kupës. Ballkani e ka mposhtur me rezultat 3-1 në...

Vdes në moshën 66-vjeçare aktori amerikan, Clarence Darnell Gilyard Jr.

Clarence Gilyard, një aktor veteran që kishte role të dukshme në “Die Hard”, “Matlock” dhe “Walker, Texas Ranger”, i cili më vonë u bë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit