25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Beyonce me “look”-un e ri

beyonceBeyonce ka vendosur të shfaqet ndryshe për publikun dhe fansat. Flokët e saj afro-amerikane janë zgjedhja më e re e yllit të muzikës.

32-vjeçarja u fotografua me flokë super të gjata të bëra gërsheta dhe me një veshje shumë klasike të bardhë. Ajo dukej e thjeshtë, shumë sensuale dhe me një rrip në bel që theksonte format e saj. Beyonce u fotografua teksa vizitonte studion e regjistrimit së bashku me Jay Z sepse çifti pritet të nisë turin botëror “On the run”.

Si miku më i mirë i Kanye West, Jay Z surprizoi që nuk ishte prezent në dasmën e Kim dhe Kanye në Itali, por gjatë asaj fundjave çifti zgjodhi ta kalojë në Hamptons.

Sipas “Radar Online”, kjo ishte e parashikuar sepse Beyonce kishte deklaruar: “Në asnjë lloj rrethane nuk dua të jem pjesë e filmimeve të dasmës që do të transmetohen në “The keeping up with Kardashians”.

Më Shumë

Moti sot me diell dhe pjesërisht i vranët, temperaturat deri në 32 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se sot pritet të ketë rritje të...

Lajmet e Fundit