9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Bleona dhe Anxhela tregojnë udhëtimin e tyre luksoz

bleonaBleona dhe Anxhela Martini po kalojnë një kohë vërtet të këndshme nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Të ndodhura në klasin e parë në avion, udhëtimi i dy bukurosheve shqiptare është shndërruar në një vend ku ka vetëm luks, kërcehet, vishet me fustane të shtrenjta dhe ku bëhet zhurmë pa e vrarë mendjen.

Kjo atmosferë është treguar nga modelja Anxhela Martini e cila ka postuar një foto ku tregon se si është udhëtimi i tyre ku ka shkruar: “We booked the whole business class only for us !!! #funride with my girls Bleona”.

Më pas këngëtarja Bleona ka postuar në Facebook një video qesharake ku vë në “lojë” Anxhelën e cila ka veshur një fustan si në tapet të kuq.

Epo këto vajza dinë se si të bëjnë qejf!

Më Shumë

Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Ndeshja e kësaj jave në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Bashkimit dhe Sigal Prishtinës është shtyrë zyrtarisht nde Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e...

Kërcënohet një person për tokë në Atmaxhë të Prizrenit

Një person nga fshati Atmaxhë i Prizrenit është kërcënuar për shkak një kontesti pronësor. I dyshuari është arrestuar . “Viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshje...

Lajmet e Fundit