9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Blero për vajzën e tij: A thu kujt i ka ngjarë?

Tara Muharremi është vajza e këngëtarit të njohur, Bleros, i cili në kohën kur është shfaqur për herë të parë në skenë, ka sjell frymë të re në tregun muzikor.

Për vite me radhë Blero mbetet këngëtar i pëlqyer dhe një producent me emër në diskografinë shqiptare.

Talentin e tij për muzikë po e trashëgon edhe e bija, Tara, e cila këndon, i bie instrumenteve dhe është shpirt artisti, shkruan Kosovarja.

Epo, nga të dilte, pasi ajo është fëmija i dy artistëve të dëshmuar.

Blero, në mënyrë metaforike pyet se kujt i ka ngjarë!

 

Më Shumë

Sot varroset aktorja Shirine Morina

Sot në orën 16:00 do të bëhet varrimi i aktores së njohur, Shirine Morina. Teatri Kombëtar i Kosovës ka njoftuar se sot do të organizojë...

Kurti: Një ditë pas votimit në favor të Kosovës në KiE, Serbia hakmerret kundër civilëve

Kryeministri Albin Kurti e ka quajtur hakmarrje të Serbisë ndaj votimit në favor të anëtarësimit të Kosovës në KiE, ndalimin e mbi 300 qytetarëve...

Lajmet e Fundit