9.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Fundi tragjik i kërkimit 30 orësh: Sportisti u gjet i vdekur në një klub nate

Pas 30 orësh kërkimi për yllin e ragbit nga Australia, arriti lajmi tragjik.

Liam Hampson u gjet i vdekur në një klub nate në Barcelonë.

 

 

Hampson ishte zhdukur në Spanjë ku po qëndronte me AJ Brimson, Jordan Rickey dhe Jesse Arhars.

Zhdukja e tij u bë me dije në internet nga Brimson, i cili raportoi se askush s’e kishte parë nga ora 04:30 e mëngjesit.

Më pas, për herë të fundit, sportisti u pa në klubin e natës “Sala Apollo” dhe pas 30 orësh kërkimi, u gjet i vdekur në atë klub.

“Mundo Deportivo” raporton se ai dyshohet se vdiq pasi ra nga një lartësi prej dhjetë metrash./FrontOnline/

Më Shumë

Murati tregon se si do të funksionojë skema e re e asistencës sociale në Kosovë

Në Objektin e Qeverisë, Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Financave, Hekuran Murati sot morën pjesë në konferencën për shënimin e fillimit të pilotimit...

Në Srebrenicë bie shi

Enver Sulaj Varret janë shtrirë në fushën e gjerë Ngado t'i shohësh të del harta e gjelbër e atdheut. Qirinjtë varg ndriçojnë rrugicat e përgjakura Shiu s'e shuan...

Lajmet e Fundit