18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Bojken Lako fotografohet me partneren e re

Bojken Lako është parë në shoqërinë e një vajze simpatike e cila duket se i ka rrëmbyer zemrën artistit.

Burimet e ‘Kryefjalës’ kanë siguruar disa foto teksa Bojken Lako ndodhet me të dashurën e tij në një nga baret e Tiranës.
Më herët, ai ka postuar në profilin e tij në Instastory një foto teksa shihet afër të dashurës ë tij identitetin e së cilës nuk ka dashur ta bëjë publike duke preferuar të qëndrojë larg vëmendjes së mediave.

“Po shiko tani desha të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këtu është maja e shpërndarjes së thashethemeve dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”, tha ai kur u pyet lidhur me fotot.

Mesa duket, këngëtari ka nisur një etapë të re në jetën e tij personale, duke dashur ta jetojë në qetësi.

ImageImage

Më Shumë

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e Kampionëve përballë Santa Coloma

Ballkani ka fituar 2-1 me Santa Coloma në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

DokuFest sivjet rrugëton me temën e ndryshimeve globale, ‘New Order’

Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër dhe Dokumentar, “DokuFest” ka vendosur ta organizojë edicionin e 23-të nën temën “New Order”. Tranzicioni i shpejtë global, luftërat,...

Lajmet e Fundit